• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na całym świecie jest niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Trudno w takim razie w niezbyt długim tekście opisać najbardziej urokliwe atrakcje, bo to nierealne. I właśnie dlatego może skupmy się trochę bardziej na zobaczeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza spodoba się ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży powinni wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć prosta destynacja.
Pewnie są łatwiejsze kraje, na przykład Grecja, lecz jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niedrogo, bezpiecznie, a na dodatek można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica świata. Głównie dzięki Chińczykom. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż pewnie mężczyźni poszukujących nocnych uciech będą uradowani.
źródło: http://www.studyintheusa.pl, http://ld-projekt.pl, http://www.freedomtravel.pl, http://modnezwierzaki.pl

Pozostałe teksty tematyczne online:

Categories: Turystyka

Comments are closed.