• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na świecie można zobaczyć bardzo dużo niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niedługim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I właśnie dlatego może skupmy się bardziej na odkrywaniu niezwykłych miejsc na obszarze Tajlandii. Według mnie Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu w szczególności spodoba się Tajlandia? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to w sumie łatwa destynacja turystyczna.
Zapewne są prostsze państwa, na przykład Hiszpania, lecz jeśli w grę wchodzi III świat, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Tanio, przyjemnie, a do tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć pewnie faceci poszukujących taniego seksu będą wniebowzięci.
źródło: http://www.yamaha24.pl, http://socialquiz.pl, absolwentwz.pl, meblejarocin.net.pl

Pozostałe teksty tematyczne online:

Categories: Turystyka

Comments are closed.