• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Europa to niezwykły kontynent. W końcu na tej niedużej powierzchni znajduje się kilkadziesiąt krajów. A każdy z tych krajów choć odrobinę się od siebie różni. I właśnie dlatego Europa to nadal najwspanialszy oraz najbogatszy kontynent. Następne lata nam pokażą czy Europejczycy zdołają pokonać wszystkie problemy, takie jak na przykład bezrobocie wśród zwłaszcza młodych albo przeniesienie produkcji do Chin. Warto jednak również spojrzeć na tę część naszego kontynentu, która jest trochę zapomniana. Mowa w tym momencie o tych państwach, które są zlokalizowane na wschód od Polski. Na przykład Białoruś, a więc jedyny kraj w Europie rządzony przez dyktatora.

Choć na Białorusi nie spotkamy wielu wielkich miast – wyjątek to m.in. Mińsk, czyli stolica kraju, to jednakże nie jest to minusem. Największym plusem Białorusi jest oryginalność, swego rodzaju dziewiczość. Wystarczy porównać nasz kraj z Białorusią – choć niestety w dalszym ciągu daleko nam do poziomu życia w Holandii, to jednakże widać gigantyczną różnicą pomiędzy Polską, a Białorusią – trzeba zaznaczyć, iż w 1990 roku, gdy walił się poprzedni ustrój, Białoruś to było sporo bogatsze państwo, niż Polska. To pokazuje wielki minus takich państw jak Białoruś, ale także chociażby Ukraina. Jednakże nie zmienia to faktu, iż warto odkryć wschodnią część Europy.
źródło: http://polskaoczamiobcokrajowca.pl, http://lnch.pl, http://www.sharepointtest.pl, http://www.sharepointdemo.com.pl

Pozostałe teksty tematyczne online:

Categories: Turystyka

Comments are closed.