• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Pozostałe teksty tematyczne online:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.